Utku Uysal’ın doğum gününe ünlü akını

utku uysal-3

Gece hayatının en önemli simalarından olan Kraliçe Utku Uysal’ın doğum günü PATRON BY ŞEBO mekanında ünlülerin de akın etmesiyle görkemli bir eğlence ile kutlandı.

DOĞUM GÜNÜNDE ÖNEMLİ SİMALAR
Utku Uysal’ın doğum gününe son dönemde adı çok sıklıkla magazin dünyasında söz edilen Nurgül Yeşilçay’ın yanı sıra Zerrin Özer ve Gökhan Sözen’de katıldı. Günün ilk ışıklarına kadar süren harika eğlence de Gökhan Sözen’le Utku Uysal’ın düeti geceye damga vurdu.

PATRON BY ŞEBO MEKANI EĞLENCE KALİTESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR
Gece hayatının en önemli simalarından olan Kraliçe Utku Uysal, şu sıralar eski adı LAY LAYLOM mekanın yeni işletmeciliğini gece hayatının önemli isimlerinden olan Şebnem Ertaul ile güçlerini birleştirerek ortaya kaliteli şimdiki ismi PATRON BY ŞEBO mekanını Elmadağ/Harbiye’de geçtiğimiz günlerde görkemli bir açılışla gece hayatına merhaba demişti.

Gece hayatına Patron By Şebo damgası

patron_ilanGece hayatının en önemli simalarından olan Kraliçe Utku Uysal, şu sıralar eski adı LAY LAYLOM mekanın yeni işletmeciliğini gece hayatının önemli isimlerinden olan Şebnem Ertaul ile güçlerini birleştirerek ortaya kaliteli şimdiki ismi PATRON BY ŞEBO mekanını Elmadağ/Harbiye’de geçtiğimi Cuma günü görkemli bir açılışla gece hayatına merhaba dediler.

KADRODA MÜTHİŞ İSİMLER
PATRON BY ŞEBO da UTKU UYSAL’ın sahne kadrosunda ASENA, KORAY GÜLER, RİTA MAHRANİ, SİBEL BİLGİÇ her Cuma, Cumartesi misafirlerini doyumsuz bir eğlence ile karşılıyorlar.

AÇILIŞA ÜNLÜLER AKIN ETTİ
Geçtiğimiz Cuma görkemli bir açılışa sahne olan PATRON BY ŞEBO’nun açılışına, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Gülşah Saraçoğlu gibi ünlüler akın etti. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlencede Utku Uysal misafirlerine eşsiz müzik ve doyumsuz eğlence yaşattı. Bir diğer dikkat çeken detay ise PATRON BY ŞEBO’nun lezzetli yemek menüsü oldu.

Gülben Ergen’den ‘bebek’ açıklaması!

gülbenYeni albümü “Kalbim Koydum”u çıkaran Gülben Ergen, Radyo D’de yayın yapan Sarı Şeker Sema’nın programına telefon bağlantısıyla katıldı.

Hürriyet’te yer alan habere göre yeni albümü hakkında bilgi veren şarkıcı, “Bu evliliğinizde, çocuk düşünmüyor musunuz?” sorusuna “Bu işler niyet meselesi değil biliyorsunuz, Allah’ın izniyle olur çocuk. Elbette ‘bu evliliğe bir çocuk’ dediğiniz zaman kilitleniyorum. Kısmet diyelim. Çocuk bakmak çok zor, çok büyük sorumluluk. Hele ki şimdi okulları başladı. Büyüyünce rahatlarsın diyorlardı, her gün biraz daha zorlaşıyor”şeklinde cevap verdi.

Demet Akalın: Oğlum biz senin için kahroluyoruz

demetEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’ın vurulmasına üzülen Demet Akalın, Twitter’da oyuncuya böyle seslendi.

Arda Turan ve Hidayet Türkoğlu’ndan sonra Demet Akalın da ATV dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın fanatiği çıktı. Dizinin geçen bölümünde Hızır’ın kardeşi İlyas’ın vurulması Demet Akalın’ı perişan etti.

BAŞROLSÜN, ÖLEMEZSİN
İlyas’ın ölüp ölmediğini merak eden Akalın, Twitter’da İlyas’ı canlandıran Ozan Akbaba’yı tweet yağmuruna tuttu: “İlyas ölürse dizi biter! Oğlum biz senin için kahroluyoruz. Öldün mü yoksa? Sen başrolsün, ölemezsin!”

wqz3aaid

Kaynak:TÜRKİYE GAZETESİ

Marmara Denizi’nde 4.4 büyüklüğünde deprem

depremMarmara Denizi’nde 4.4 büyüklüğünde deprem. Saat 19.20’de merkez üssü Marmara Denizi olan 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı, saat 19.20’de Marmara Denizi’nde 4,4 büyüklüğünde deprem olduğunu bildirdi.

Başbakanlık AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı, internet sitesi üzerinden Türkiye genelinde yaşanan son depremlere ilişkin bilgi verdi. Buna göre, Marmara Denizi’nde saat 19.20’de 4,4 büyüklüğünde deprem olduğu bildirildi. Kaynak:MİLLİYET

Ünlü oyuncu bakın kiminle evleniyor!

burcu-biricikBurcu Biricik, iki ay önce nişanlandığı reklamcı Emre Yetkin’le temmuz ayında dünyaevine gireceğini söyledi.
Reklamcı sevgilisi Emre Yetkin’le iki ay önce nişanlanan Burcu Biricik, Akmerkez’de görüntülendi.

”Üşengeç bir gelin olacağım”

Temmuz ayında nikah masasına oturacağını söyleyen oyuncu, “Üşengeç bir gelin olacağım. Şu ana kadar hiçbir hazırlık yapmadım. Gelinlik için kafamda bir şeyler var ama inceleme fırsatım olmadı” dedi.

Yeni bir dizi için kolları sıvadığını söyleyen Biricik, “Kasım ayının ortasında çekimlere başlayacağız. Zengin olma yolunda çabalayan hırslı bir kızı oynayacağım” şeklinde konuştu. Oyuncu partneri hakkında ise “İsmini söyleyip pot kırmayayım” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Hürriyet

Erzurum’da korkutan deprem

deprem

Tekman ilçesinde 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Erzurum’da merkez üssü Tekman ilçesi olan 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, saat 17.30’da merkez üssü Tekman ilçesi olan 3,7 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

Yaklaşık 4 kilometre derinlikte oluşan deprem, Erzurum merkez ve civar yerleşimlerde de hissedildi.

Depremde ilk belirlemelere göre herhangi bir can ya da mal kaybı olmadı.

Esra Erol ağlayarak kötü haberi verdi

wgj4vokl50 yıllık aşkını arayan Tahsin Amca’ya Melina Hanım’dan gelen kötü haberi Esra Erol ağlaya ağlaya verdi.

Esra Erol evlilik programında gözyaşlarına boğulup ağladı. Sebebi ise 50 yıllık aşkını arayan Tahsin Amca’ydı. Tahsin Amca yıllar önce Meline Hanım’a aşık olmuştu. Meline’yi ağabeyi Almanya’ya götürünce ikili ayrılmış. Tahsin Amca ‘O zaman yemin etmiştim seni bir daha görmeden ölmeyeceğim’ diyerek aşkı Meline Hanım ile buluşmak istedi.

ESRA EROL AĞLAYARAK TAHSİN AMCAYA HABERİ VERDİ
Esra Erol ve ekibi Tansin Amca’nın kapı kapı gezerek aradığı aşkına ulaşmayı başardı. Ancak Meline Hanım evlenmiş kendine bir aile kurmuştu. Tahsin Bey’in ölmeden önce bir kez görebilme isteğini Meline Hanım ailesi rahatsız olduğu için geri çevirmişti. Tahsin Bey’in yüreğindeki aşk ateşi aradan geçen yıllara rağmen küllenmemiş olsa da Meline Hanım onu çoktan unutmuştu.

Esra Erol bu haberi Tahsin Amca’ya verirken gözyaşlarına boğuldu. Ağlayarak konuşan Esra Erol verdiği haberden sonra şaşırtan bir karşılık aldı. Tahsin Amca, “Belki o Benim Meline’m değildir. Günde 1 dakikanızı bana ayırım onu arar mısınız?” dedi.

Aslında bulunan kişi Tahsin Amca’nın sevdiğiydi. Ama Esra Erol bunu söylemedi ve ona ‘Günde 1 dakika” için söz verdi. Kaynak:TÜRKİYE GAZETESİ

Kadın Bilgileri